We deliver products internationally !

[email protected]

DAYLINER S HTP - sarkans                          

€1260.00  1150.00

Kompaktie izmēri, nelielais svars, kā arī laba cena un veiktspējas attiecība ir visas DAYLINER sērijas īpašības, kas līdz šim ir pulcējušas lielu fanu pulku.

DAYLINER sērijas kajakiem ir divas ūdensnecaurlaidīgas starpsienas un ērta atpūtas zona. Vienkāršā klāja aprīkojums ļauj ietaupīt svaru un ļauj mums piedāvāt jums izdevīgu bāzes cenu. Izteiktās malas uz apakšējās laivas nodrošina labu izsekošanu, lielā sēdekļa pamatne nodrošina augstu sākotnējo stabilitāti un veiklību.

Dayliner S ir īss, viegls, vienvietīgs kajaks ekskursijām pa ezeriem un upēm. Mazāki, vieglāki airētāji šajā laivā uzreiz jutīsies ērti.

CL 370 HTP pilnā versija - sarkans

1042  uz pasūtījumu

Jūs varat izvēlēties starp vieglu un ekonomisku pamatmodeli un pilnībā aprīkotu tūrisma versiju. CL 370 izceļas ar savu pievilcīgo izskatu, kā arī neitrālajām, drošajām un nekomplicētajām braukšanas īpašībām.

Izteiktās ķīļa līnijas nodrošina labu izsekošanu, lielā bāze nodrošina CUSTOM LINE CL370 augstu stabilitāti un veiklību. Lielā kabīne atvieglo iekāpšanu laivā un no tās. Sēdeklis ar jauno augsto CustomLine atzveltni garantē ērtu sēdus stāvokli.

Pilnā versija:

 • Bīdāms kāju balsts (regulējams)
 • Stūres stiprinājums /vieta stūres piestiprināšanai
 • Tūristu sēdeklis ar Tour-polsterējumu
 • CL atzveltne ar polsterējumu un apvalku
 • Augšstilbu spilventiņi
 • Starpsiena ar ūdensizturīgu gumijas vāku aizmugurē
 • Gumijas šņoru bagāžas stiprinājums uz laivas

CL 470 Relax HTP    Pārdots

€1111.00  1000.00

CL 470 RELAX ir atvērts divvietīgs kajaks ģimenēm un nomas punktiem. Tās galvenās īpašības ir ļoti augsta stabilitāte un ērta vadāmība. 470 cm garuma un stabilitātes kombinācija ļauj CL-RELAX izmantot jūrai, ezeriem un upes ūdeņiem.

Lielā kabīne piedāvā ērtu iekļūšanu un izkāpšanu. Sēdeklis ar jauno augsto CustomLine atzveltni garantē ērtu sēdus stāvokli. Pilnajā versijā priekšējo sēdekli var nostiprināt centrālā stāvoklī, un tad kajaku var ērti vadīt  vienatnē.  Pilnai versijai papildus ir pieejams bērnu sēdeklītis, ko var ātri nostiprināt un CL-RELAX tiek pārveidos par ideālu ģimenes kajaku.

Pamatversija:

 • Zobu kāju balsts (nav regulējams)
 • Tūristu sēdeklis ar Tour-polsterējumu
 • CL atzveltne ar polsterējumu un apvalku
 • Gumijas šņoru bagāžas stiprinājums uz laivas.

ENDURO 380 HTP - zaļš.

  Pārdots

€1519  1250.00

Nesteidzīga ekskursija pa ezeru, sportisks airēšanas piedzīvojums pa upi vai laivošana pa krācēm līdz 2 kategorijas līmenim - ENDURO 380 apvieno izcilas braukšanas īpašības ar nepārspējamām vispusīgām prasmēm. Ērts, ātrs un ērti vadāms kajaks.

Optimizētu ergonomiku garantē Tour-sēdekļu sistēma un atzveltne, kā arī 3-D augšstilba stiprinājumi. Piedāvājot jums vislabāko iespējamo komfortu un nevainojamu stabilitāti gan lielākos attālumos, gan straujos ūdeņos.

Divas ūdensizturīgas starpsienas, dienas lūka un bagāžas stiprinājumi augšpusē, kā arī stūres stiprinājuma vieta.

DAYLINER L HTP - dzeltens         Pārdots        

€1260.00  1150.00

Kompaktie izmēri, nelielais svars, kā arī laba cena un veiktspējas attiecība ir visas DAYLINER sērijas īpašības, kas līdz šim ir pulcējušas lielu fanu pulku. DAYLINER sērijas kajakiem ir divas ūdensnecaurlaidīgas starpsienas un ērta atpūtas zona. Vienkāršā klāja aprīkojums ļauj ietaupīt svaru un ļauj mums piedāvāt jums izdevīgu bāzes cenu. Izteiktās malas uz apakšējās laivas nodrošina labu izsekošanu, lielā sēdekļa pamatne nodrošina augstu sākotnējo stabilitāti un veiklību.

Dayliner L ir paredzēts lielākiem airētājiem. Ideāli iesācējiem, kuri meklē nesarežģītu airēšanas prieku un vēlas iegādāties kajaku ar pamataprīkojumu, kā ūdensnecaurlaidīgām uzglabāšanas nodalījumi.