ENDURO 380 HTP - dzeltans un zaļš.

€1519  Uz pasūtījumu

Nesteidzīga ekskursija pa ezeru, sportisks airēšanas piedzīvojums pa upi vai laivošana pa krācēm līdz 2 kategorijas līmenim - ENDURO 380 apvieno izcilas braukšanas īpašības ar nepārspējamām vispusīgām prasmēm. Ērts, ātrs un ērti vadāms kajaks.

Optimizētu ergonomiku garantē Tour-sēdekļu sistēma un atzveltne, kā arī 3-D augšstilba stiprinājumi. Piedāvājot jums vislabāko iespējamo komfortu un nevainojamu stabilitāti gan lielākos attālumos, gan straujos ūdeņos.

Divas ūdensizturīgas starpsienas, dienas lūka un bagāžas stiprinājumi augšpusē, kā arī stūres stiprinājuma vieta.

CL 370 HTP pilnā versija - sarkans

1042   Uz pasūtījumu

Jūs varat izvēlēties starp vieglu un ekonomisku pamatmodeli un pilnībā aprīkotu tūrisma versiju. CL 370 izceļas ar savu pievilcīgo izskatu, kā arī neitrālajām, drošajām un nekomplicētajām braukšanas īpašībām.

Izteiktās ķīļa līnijas nodrošina labu izsekošanu, lielā bāze nodrošina CUSTOM LINE CL370 augstu stabilitāti un veiklību. Lielā kabīne atvieglo iekāpšanu laivā un no tās. Sēdeklis ar jauno augsto CustomLine atzveltni garantē ērtu sēdus stāvokli.

Pilnā versija:

  • Bīdāms kāju balsts (regulējams)
  • Stūres stiprinājums /vieta stūres piestiprināšanai
  • Tūristu sēdeklis ar Tour-polsterējumu
  • CL atzveltne ar polsterējumu un apvalku
  • Augšstilbu spilventiņi
  • Starpsiena ar ūdensizturīgu gumijas vāku aizmugurē
  • Gumijas šņoru bagāžas stiprinājums uz laivas

DAYLINER S HTP - sarkans                      

€1260.00  1150.00

Kompaktie izmēri, nelielais svars, kā arī laba cenas un veiktspējas attiecība ir visas DAYLINER sērijas īpašības, kas līdz šim ir pulcējušas lielu fanu pulku.

DAYLINER sērijas kajakiem ir divas ūdensnecaurlaidīgas starpsienas un ērta atpūtas zona. Vienkāršā klāja aprīkojums ļauj ietaupīt svaru un ļauj mums piedāvāt jums izdevīgu bāzes cenu. Izteiktās malas uz apakšējās laivas nodrošina labu izsekošanu, lielā sēdekļa pamatne nodrošina augstu sākotnējo stabilitāti un veiklību.

Dayliner S ir īss, viegls, vienvietīgs kajaks ekskursijām pa ezeriem un upēm. Mazāki, vieglāki airētāji šajā laivā uzreiz jutīsies ērti.